0
EĞİTİM İLE EĞLENCEYİ BİRLEŞTİRDİK...
EĞİTİM İLE EĞLENCEYİ BİRLEŞTİRDİK...
Hakkımızda

     Tariçemiz
 2002 yılında İzmir’de Cilbab ismiyle kurulan firmamız bugün 3 mağaza( Okul Market (Gediz Sevgi Yolu) – Okul Market 2 (Yeni Çamlık) – PartiSepeti (Optimum AVM) ) ile perakende satış hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bünyemizde parti malzemeleri, kırtasiye ürünleri ve bölgedeki okul kıyafetleri satışlarımız devam etmktedir. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için evinizden çıkmadan rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz için web sitemizden de satışa başladık.
    Misyon & Vizyon
 Tüm Türkiye’nin doğum günü süsleri, parti malzemeleri vb. ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hedefimiz perakende sektörde daha geniş kapsamlı projeler üretip müşterilerimize sunmak ve kaliteden asla taviz vermeden yolumuza devam etmektir. Amacımız yerli üretime destek verip ülkemizi bu alanda ileriye taşımaktır.
Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişleriniz Optimum AVM mağazamızdan çıkışı olacaktır. Mağaza personelimizin özenle hazırladığı paketer sizlere güven içinde anlaşmalı kargo firmalarımız ile ulaşacaktır.
Mağazamızdan görüntüler
 
 
 
 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et